Специфіка викладання навчальної дисципліни «Методика викладання спецдисциплін»
DOI:
https://doi.org/10.31516/2410-5333.056.10Ключові слова:
вища освіта, вища освіта в галузі інформаційної, бібліотечної та архівної справи, інноваційні методи навчання, інноваційні методи викладання, інноваційні освітні технології, інтерактивні методи викладання, пізнавальна активність студентівАнотація
Усесторонньо розкрито особливості викладання навчальної дисципліни «Методика викладання спецдисциплін» для студентів освітньо-професійного рівня «магістр» у Харківській державній академії культури (ХДАК). Наголошено на специфіці мети, завдань, змісті, структурі навчального курсу для магістрів нової спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Виокремлено інноваційні методи викладання і контролю знань студентів.Посилання
Bachynska, N. (2015). Basic concepts of modernization of higher library education in Ukraine. Visnyk Knyzhkovoyi palaty, 3, 32–35 [in Ukrainian].
Kushnarenko, N. M. (2004). Components of the content of the speciality «Documentation and information activity»: methodology issues. Biblio-tekoznavstvo. Dokumentoznavstvo. Informolohiya, 15–21. [in Ukrainian].
Matviyenko, O., Tsyvin, M. (2017). The problem of professional orientation in the speciality «Information, library and archival affairs». Visnyk Knyzhkovoyi palaty, 11, 29–33. [in Ukrainian].
On Higher Education: Law of Ukraine from 1 jule 2014. № 1556-VII. (2014). Retrieved from http://vnz.org.ua/zakonodavstvo/111-zakon-ukrayiny-pro-vyschu-osvitu. [in Ukrainian].
On Education Law of Ukraine of 5 September 2017. № 2145-VII. (2017). Vidomosti Verkhovnoyi Rady. 2017, 38/39, 380. [in Ukrainian].
Solyanyk, A. (2018). Innovative criteria for the effectiveness of the degree training of specialists in the speciality 029 «Information, library and archives». Ukrainian Journal of Library Science and Information Science. Issue. 1, 64–75 [in Ukrainian].
Shvetsova-Vodka, H. M. (2013). Bibliographic training of specialists in the speciality «Books, Librarianship and Bibliography». Bulletin of the Kharkiv State Academy of Culture. Issue 40, 70–74. [in Ukrainian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в збірнику «Вісник Харківської державної академії культури», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Вісник Харківської державної академії культури» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.