Технології проектного менеджменту в документно-інформаційних установах Китаю
DOI:
https://doi.org/10.31516/2410-5333.055.05Ключові слова:
документно-інформаційні установи, електронні ресурси, цифрова бібліотека, програмно-проектна діяльність, технології управління, Китайська Народна РеспублікаАнотація
Проаналізовано особливості застосування технологій проектного менеджменту у формуванні документно-інформаційного середовища Китайської Народної Республіки. До особливостей програмно-проектного розвитку бібліотек як провідних документно-інформаційних установ віднесено: визначальну роль держави в генеруванні, розробці, фінансуванні та реалізації проектів техніко-технологічного, організаційного розвитку документно-інформаційних установ; чітку соціальну орієнтацію на дотримання інтересів громадян КНР, яким належать основні державні ресурси; інноваційність національних і корпоративних проектів (CALIS, CADAL, ADLCAC), спрямованих на формування цифрового середовища; системність та послідовність програмно-проектного розвитку інформаційної сфери.Посилання
Bushuev, S. D. (2000). Project Management: A Look into the Future (2000). Project Management and Production Development, 2, 7–10. [in Ukrainian].
Sharov, Yu. P. (Eds.) (2017). Project management in public administration. Kyiv: National Academy of Public Administration. [in Ukrainian].
Vеy Dawei, Sun Yigang. (2010). The National Digital Library Project. D-Lib May. June, Volume 16, Issue 5/6. [In Englsih].
Chen Huang, Helen F. Xue. (2017). The China Academic Digital Аssociative Library (CADAL). Academic Library Development and Administration in China, p. 20–30. [in Englsih].
Qin, C. (2005). Application and Development of Modern Project Management in China. Paper presented at PMI® Global Congress 2005 — Asia Pacific, Singapore. Newtown Square, PA: Project Management Institute. [in Englsih].
Shen, X., Zheng, Z., Han, S. & Shen, C. (2008). Overview of the main projects that make up the China Academic Digital Library, Digital Library, Vol. 26 No. 1, p. 39–54. [in Englsih].
Xiangxing Shen, Zhong Zheng, Shuguang Han, Chong Shen, (2008) «Overview of the main projects that make up the Chinese Academic Digital Library», Electronic Library. 26 Issue: 1, p. 39–54. [in Englsih].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в збірнику «Вісник Харківської державної академії культури», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Вісник Харківської державної академії культури» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.