Інноваційні методи в діяльності Рубіжанського музею (Луганщина)
DOI:
https://doi.org/10.31516/2410-5333.054.17Ключові слова:
Рубіжне, традиційний музей, форми роботи, інноваційні технологіїАнотація
Проаналізовано основні напрями діяльності Рубіжанського музею, осучаснено підходи до його роботи як комплексної форми комунікації, розглянуто теоретичні та практичні засади для досягнення цілей і реалізації завдань. Використовуючи музейні колекції, музей міста, як сучасна структура, може розширювати діапазон своєї діяльності від традиційних функцій збирання та зберігання, екскурсійно-пізнавальних послуг до проведення перформансів, історичних реконструкцій тощо, наділених більшою демократичністю і простотою розуміння, ніж музейні колекції. Така орієнтація на зміну запитів споживача є запорукою подальшого сталого розвитку закладу як соціокультурної інституції.
Посилання
Kopytko, O. Official statistics; museums of Ukraine in 2012. Prostir.Museum. Retrieved from http://prostir.museum/ua/post/30119. [In Ukrainian].
Panteleichuk, I. (2005). The problem of the formation of museum policy in Ukraine (pp. 256–260). Current philosophical and cultural problems of the present: a collection of scientific works. Kyiv. [In Ukrainian].
Vitenko L., Application of innovative technologies in museum practice. Pictures of the old Lviv. Retrieved from http://photo-lviv.in.ua/zastosuvannya-innovatsijnyh-tehnolohij-v-muzejnij-praktytsi/. [In Ukrainian].
The communicative potential of the museum and the means of its realization (methodological assistance) (pp. 1–10). National Museum of Ukrainian History in World War II — 2017. Retrieved from https://www.google.com/search?q. [In Ukrainian].
Znamensky, A. V. (2003). Modernization of museum activity. Directory of the head of the cultural institution, 10, 71. [In Ukrainian].
Press conference of the project “The Museum is open for repair: Slavyansk and Lisichansk”. Public space. Retrieved from https://www.prostir.ua/event/pres-konferentsiya-startu-proektu-muzej-vidkryto-na-remont-slovyansk-i-lysychansk/. [In Ukrainian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в збірнику «Вісник Харківської державної академії культури», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Вісник Харківської державної академії культури» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.