Консолідований інформаційний ресурс установ соціальної пам’яті «розумних міст»
DOI:
https://doi.org/10.31516/2410-5333.52.125062Анотація
Запропоновано використання системного підходу в процесі дослідження соціокомунікаційних систем з консолідованим інформаційним ресурсом установ соціальної пам’яті в «розумних містах»; обґрунтовано актуальність застосування інструментарію соціокомунікаційної інженерії для проектування та створення соціокомунікаційних систем в інформаційному суспільстві, що активно трансформується в суспільство знань. Розглянуто методологічні підходи до реалізації таких проектів та подано результати науково-прикладних досліджень у царині формування консолідованого інформаційного ресурсу установ соціальної пам’яті «розумного міста».Посилання
Kunanets, N. E., Pasichnyk, V. V. & Fedoniuk, A. A. (2015). Socio-communication engineering: object, subject and methods of research. Herald of the National University «Lviv Polytechnic». Series: Information Systems and Networks, Scientific Papers, 829, 374–389 [in Ukrainian].
Konshyna, H. Ye. (2007). Transformation of social memory in the information society. (Extended abstract of candidate’s thesis. Candidate of Philosophy: 09.00.03). Kharkiv [in Ukrainian].
Sokolov, A. V. (2002). General theory of social communication. Tutorial. St. Petersburg: Publishing house Mikhaylova V. A. [in Russian].
Social engineering in the service of civil society. (2016). Retrieved from http://evolkov.net/soc.engineering/articles/What.is.soc.engineering.html [in Russian].
Pirogov, S. V. (2012). Conceptual models of city development management. Herald of the Tomsk State University. Philosophy. Sociology. Political science, 1 (17), 114–128 [in Russian].
EESC (2015). Smart Cities project. Retrieved from http://www.eesc.europa.eu/?i=portal.en.smart-cities [in English].
NYC Forward (2016). Building a Smart City, Equitable City. Retrieved from http://archive.is/uThMx [in English].
Shannon, C. E. (1948). A Mathematical Theory of Communication. The Bell System Technical Journal, 27, 379–423, 623–656 [in English].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в збірнику «Вісник Харківської державної академії культури», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Вісник Харківської державної академії культури» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.