Аналіз функціоналу та даних спеціалізованих онлайн-сервісів для формування професійного профілю вебкористувача
DOI:
https://doi.org/10.31516/2410-5333.061.10Ключові слова:
вебпрофіль користувача, інформаційний ресурс, дані, професійний профіль, соціальна мережа, спеціалізований онлайн-сервісАнотація
Розглянуто комплекс заходів щодо формування професійного профілю вебкористувача. Здійснено аналіз функціоналу та даних спеціалізованих онлайн-сервісів для створення професійного профілю вебкористувача. Досліджено методи представлення та популяризації наукового доробку українських учених у світовому інфопросторі задля підтвердження їх високого професійного рівня, налагодження комунікацій українських науковців з ученими світу, підвищення індивідуальних рейтингових показників авторів, видань та установ.
Посилання
Academia.edu (2022). Retrieved from https://academia.edu [In English].
Borzykh, M. (2003). The main disadvantages and advantages in the management and use of brands. Visnyk Ternopilskoi akademii narodnoho hospodarstva, 46, 94. [In Ukrainian].
During the quarantine year, the number of Ukrainian users on social networks increased by 7 million and reached 60% of the country’s population (2021). Global Logic. https://www.globallogic.com/ua/about/news/social-media-during-quarantine/ [In Ukrainian].
Facebook (2022). Retrieved from https://www.facebook.com [In English].
Fedushko, S., Melnyk, D., Serov Yu. (2011). Analysis of the functioning and organization of virtual communicative environments of Ukrainian scientists. Visnyk Lvivskoi politekhniky: Kompiuterni nauky ta informatsiini tekhnolohii, 732, 293–305. Lviv. [In Ukrainian].
Kolodeznikova, S. I., Neustroeva, E. N., Timofeeva, E. K. (2021). Personal brand of university teachers in the Arctic regions in the context of digitalization of education. SHS Web of Conferences. EDP Sciences. Vol. 113 [In English].
Linkedin (2022). Retrieved from https://www.linkedin.com [In English].
Mendeley (2022). Retrieved from https://www.mendeley.com [In English].
Researchgate (2022). Retrieved from https://www.researchgate.net [In English].
Twitter (2022). Retrieved from https://twitter.com [In English].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в збірнику «Вісник Харківської державної академії культури», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Вісник Харківської державної академії культури» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.