Інформаційний вплив: поняття та еволюція в сучасній науковій думці
DOI:
https://doi.org/10.31516/2410-5333.060.02Анотація
Аналізуються концепт «інформаційний вплив», його еволюція в науковій думці, а також методологічні аспекти розвитку інформаційних технологій у контексті їх зв’язку з феноменом інформаційного впливу. Виконано аналіз науково-теоретичних поглядів з цієї проблематики. Сформульовано авторське визначення поняття «інформаційний вплив», означено його місце як інструменту маніпулятивних можливостей засобів масової інформації та комунікації. Розглянуто феномен інформаційного впливу в контексті інформаційної війни та маніпуляцій. Висновано про вплив глобальної інформатизації і високотехнологічної інформаційної інфраструктури на зростання значення інформаційного впливу як одного з інструментів маніпулятивних технологій.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в збірнику «Вісник Харківської державної академії культури», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Вісник Харківської державної академії культури» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.