Інформаційно-реєстраційний інструмент оптимізації діловодних процесів установи
DOI:
https://doi.org/10.31516/2410-5333.059.11Анотація
Виконано аналіз діловодних процесів на прикладі медичного закладу Благодійного фонду «Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького». Отримані результати свідчать про щорічне зростання обсягу інформації, відповідно, і кількості документів та необхідності їх реєстрації у шпиталі. Встановлено, що немало реєстраційних метаданих ускладнюють пошук і аналіз інформації на паперовому носію. Запропоновано інформаційну та функціональну моделі реалізації інформаційного ресурсу для організації діловодних процесів медичного закладу Благодійного фонду «Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького» у вигляді вебсайту для внутрішнього використання на основі інтранет-технологій. Задіяні моделі, спрямовані на реалізацію інформаційного ресурсу за допомогою інтранет-технологій, допоможуть секретареві медичного закладу вести документообіг без використання вартісних спеціалізованих систем електронного документообігу. Запропонований інформаційний ресурс допоможе здійснювати пошук інформації за певними критеріями. Спільне використання інформаційного ресурсу діловодних процесів та сховищ інформації дозволить систематизувати й поєднувати інформацію, що полегшить її аналіз і складання звітів, а також підвищити точність та оперативність у наданні статистичної, аналітичної і довідкової інформації.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в збірнику «Вісник Харківської державної академії культури», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Вісник Харківської державної академії культури» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.