Художня література Франції ХІХ століття на українському телеекрані
DOI:
https://doi.org/10.31516/2410-5333.058.04Ключові слова:
телесеріал, екранізація, майстерність режисури і гри акторівАнотація
Розглянуто масштабний французький серіал «Оповідання ХІХ століття», творчий досвід якого має практичне значення для українського телебачення. Виявлено, що школою для вітчизняних фахівців є майстерність у зображенні історичного минулого, реставрація інтер’єру, одягу, засобів пересування, деталей соціального середовища. Означено, що більшість телефільмів привертає увагу актуальністю тематики і проблематики. Розкрито, що чимало цінного є в роботі режисерів і акторів, гра яких надає правдиве уявлення про різні сторони життя французького суспільства ХІХ ст. Визначено, що творчі досягнення авторів серіалу сприятимуть створенню українських телеекранізацій художніх творів.Посилання
Bogoslovskiy, M. (1998). Boris Chichibabin and Joseph Brodsky as key figures of Russian poetry of the late twentieth century. In Severo-Vostok: An almanac. (Р. 69–85). Kharkov. [In Russian].
Simeykina, N. M. (1998). Information resources from artistic literature. Information service on the Internet: a textbook. V. M. Sheyko (Ed.). (P. 189–193). Kharkiv. [In Ukrainian].
Simeykina, N. M. (2000). The use of information technology in teaching literature. Visnyk Kharkivskoi derzhavnoi akademii kultury: a collection of scientific works. (Issue 3, 221–226). Kharkiv. [In Ukrainian].
Laviss, Je., Rambo, A. (Eds.). (1939). History of the 19th century. (Vol. 8, p. 155–158). Moscow: Association of state book and magazine publishing houses. [In Russian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в збірнику «Вісник Харківської державної академії культури», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Вісник Харківської державної академії культури» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.