Проблеми молодіжного дозвілля в Україні та шляхи їх вирішення
DOI:
https://doi.org/10.31516/2410-5333.057.01Ключові слова:
молодіжне дозвілля, проблеми молодіжного дозвілля, шляхи вирішення проблем молодіжного дозвілля в УкраїніАнотація
Узагальнено проблеми сучасного молодіжного дозвілля в Україні. Визначено роль людського чинника у формуванні і вирішенні проблеми сучасного молодіжного дозвілля. Розглянуто людський чинник крізь призму тріади: державні діячі (законотворці й управлінці) — фахівці (працівники сфери культури) — власне молодь з її світоглядом, ціннісними орієнтаціями, потребами й інтересами.
Розроблено рекомендації та конкретні пропозиції щодо вирішення проблем молодіжного дозвілля за напрямами «державне управління», «інформація» та «фінансування».
Посилання
Ukaz Prezydenta Ukrainy «Pro Strategiju rozvytku derzhavnoi molodizhnoi polityky na period do 2020 roku» [Presidential Decree “On the Strategy for the Development of the State Youth Policy for the Period up to 2020”]. Retrieved from http://zakon4.rada.gov.ua/ laws/show/532/2013. [in Ukrainian].
Babenko, Yu. A. (2015). Vilnyi chas і dozvillia ukrainskoi1 molodi v umovah novoi sociokulturnoi realnosti [Leisure and leisure of Ukrainian youth in the context of a new socio-cultural reality]. Retrieved from http//2008.dif.org.ua/ua/analit/rkjej. [in Ukrainian].
Maksymovska, N. O. (2015). Socialna pedagogika dozvillia studentskoi molodi v informaciinomu suspitstvi [Social pedagogy of student youth leisure in the information society]. Pedagogika ta psyhologiia, 48, 119–129. [in Ukrainian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в збірнику «Вісник Харківської державної академії культури», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Вісник Харківської державної академії культури» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.