Електронна книговидача як засіб задоволення інформаційних потреб користувачів Дніпровського регіону
DOI:
https://doi.org/10.31516/2410-5333.053.10Анотація
Проаналізовано особливості формування, зберігання, використання та розвитку електронних фондів і колекцій документів, видачі електронних видань як нового напряму інформаційного обслуговування користувачів публічних бібліотек. Визначено роль і місце електронних видань в інформаційному просторі бібліотеки. Розгянуто перспективи розвитку електронних фондів і колекцій публічних бібліотек, надання онлайн-доступу до них та електронної книговидачі з метою задоволення інформаційних потреб реальних та віддалених користувачів дніпровського регіону.
Посилання
Electronic editions. Main types and outline: NSU 7157: 2010. [Effective from 01/01/1996]. Kyiv: Derzhspozhyvstandart of Ukraine, 2010, 18 p. (National Standards of Ukraine). Retrieved from https://ntb.pstu.edu/images/N.../DSTU_7157_2010.pdf. [In Ukrainian].
Methodological recommendations on the digitization of library funds of the regional state and municipal libraries of the Sverdlovsk Region. Retrieved from http://mkso.ru/data/File/dosug/rekomendacii%20po%20ocifrovke%20fondov%20bibliotek.pdf. [In Russian].
The site of the Central City Public Library Lesia Ukrainka of Kyiv. Retrieved from http://lucl.kiev.ua/. [In Ukrainian].
The site of the Central Public Library of the city of Shahtynsk. Retrieved from http://shahtinsklib.kz/en/pbd/. [In Ukrainian].
The site of The Central City Library of Tallinn. Retrieved from http://keskraamatojas.ee/ru/. [In Ukrainian].
Stolyarov, Yu.N. (2003).Electronic library fund. Retrieved from http://www.rba.ru/content/activities/section/12/mag/mag05/3.php?papka=12&id_sec=11#2. [In Russian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в збірнику «Вісник Харківської державної академії культури», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Вісник Харківської державної академії культури» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.